• Klima Bakım Servisi
    Kurulum, Servis, Tamir
    7/24 Servis Hizmeti

AIRFEL EV TİPİ KLİMA SİSTEMLERİ

Airfel klima Teknik Servisi yerinde arıza tespit bakım ve onarım işlemlerini de üstlenerek İzmir ve çevre illerde 7/24 devam etmektedir. Özel klima servislerinde tam hizmet sunan Airfel klima servisi, yıllardır kullandığınız klimaların zamanla yapılarında meydana gelen ya da gelecek olan arızaları önlemek için bakımını yapmakta. Hava koşullarından zarar gören, hatalı kullanımlarla performansı düşen, toz ve kir ile iç ve dış üniteleri pislenen Airfel klimalar, profesyonel teknik desteğimiz sayesinde ilk günkü özelliklerine kavuşuyor. Her elektronik malzemede olduğu gibi zamanla eskiyen klimalarınızın bu sürecini yavaşlatmak için yılda en az 2 kez bakım yaptrmanız gerekiyor. Airfel Klima servisi işlemlerinde yerinde arıza tespit, bakım ve onarım hizmet ile bir arada garantli ve kaliteli bir şekilde tecrübeli ustaları ile İzmir’de müşterilerine sunmaktadır. Kombi bakımı işlemini kusursuz bir şekilde yürüten servisimizİzmir’de Urla, Foça, Çeşme, Karaburun, Dikili, Seferihisar, Güzelbahçe, Menemen, Aliağa, Bergama, Ödemiş ve Çeşme gibi ilçelerde ve diğer tüm ilçelerde garantli hizmet anlayışı, 7/24 çalışma prensibi ve uygun koşullardaki ödeme seçenekleri ile ön plana çıkmaktadır.

AIRFEL KLİMA SİSTEMLERİ ARIZA KODLARI

E1 Arıza Kodu: E1 arıza kodu, Airfel klimalarında bulunan kompresörün kendisini yüksek basınca karşı korumaya alması şeklinde açıklanmaktadır. Bu arızaya bağlı yapılacak olan neden ve çözümler ise, iç ünite ve dış ünitelerin kirli olmasından dolayı temizlenmesi gerektği, soğutucunun akışkanlık miktarının kontrol edilmesi gerektği ve bakır baro kurulumunun kontrol edilmesi gerektğinden ibarettir.
E2 Arıza Kodu: E2 arıza kodu, Airfel klimanın iç ünitesinde bulunan boru sensörünün kendisini donmaya karşı koruması olarak adlandırılır. Sensör değerlerinin kontrol ve değişimi, kablo temas kontrolleri ve iç ünite temizliği kontrolü ile bu sorun ortadan kaldırılabilir. E3 Arıza Kodu: E3 arıza kodu,klimanın alçak basınç arızasını göstermektedir. Bu durumda gaz kaçağı kontrolü, boruların kontrolü (ezilme, kırılma vs), dış ve iç ünite temizlik kontrolü gibi kontrollerin yapılması ile çözüm sağlanabilir.
E4 Arıza Kodu: E4 arıza kodu, kompresörün ısınması ile ilgili bir sorundur. Sistem basıncı kontrolü, bakır boru kontrolü ve kompresör kontrolü ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. E5 Arıza Kodu: E5 arıza kodu, iç ünitede bulunan boru sensör arızasıdır. Sensör değer kontrolü ve elektronik kart değişimi ile bu sorun çözülebilir.
E6 Arıza Kodu: E6 klima arıza kodu, dış ünitede bulunan boru sensörü arızasıdır. Soketn temas dengesine ve elektronik kart değişimine göre bu sorun çözülebilir.
E7 Arıza Kodu: E7 klima arıza kodu ise faz arızalarını göstermektedir. Dış ünite kablo kontrolleri, faz ölçer kontrolü ve elektronik kart kontrolü ile bu sorunu çözüme ulaştrabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Yaklaşık 1 yıldır klimam iyi soğutmuyordu. Teknik bakım servisleriyle sürekli sorun yaşıyordum. ÇBS Airfel teknik servisini internetten buldum. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Evime gelen bakım servis elemanları son derece profesyoneldi. Hızlı bir zaman içerisinde klimamdaki sorunu çözüme ulaştırdılar.

Aynur E.İzmir

Buzdolabımdaki soğutma sorunu aylardır çözülemiyordu. Referans üzerine ÇBS teknik servisi ile görüştüm ve sorunumu kısa üzerinde makul bir fiyata çözdüler.

Cem A.Aydın

Arıza Kayıt FormuSıkça Sorulan Sorular

Servisimiz aynı gün içerisinde arıza tespiti, parça değişimi, ürün tamiri ve arızanın giderilmesi işlemlerini yerinde orjinal yedek parça temini ile gerçekleştirmektedir.

Ürün bakım, onarım ve tamirinde kullanılan tüm ürünlerimiz 1 yıl garanti kapsamındadır.

Tüm yedek parçalar orjinal servis ürünüdür.

Servisimize 7/24, 0850 480 46 69 sabit telefonundan veya 0539 456 35 35 Whatsapp iletişim hattından veya bilgi@merkezservisim.com e-posta adresimizden bize yazarak ulaşabilirsiniz.

Kampanya