• Klima Bakım Servisi
  Kurulum, Servis, Tamir
  7/24 Servis Hizmeti
 • Beyaz Eşya Servisi
  Kurulum, Servis, Tamir
  7/24 Servis Hizmeti
 • Televizyon Servisi
  Kurulum, Servis, Tamir
  7/24 Servis Hizmeti

1 Yıl Garantili Orijinal Yedek Parça

İzmir Arçelik teknik servis hizmetleri olarak gerçekleştirdiğimiz tamir, bakım ve onarım işlemlerinde 1 yıl garantili orjinal parça kullanılmaktadır.

Profesyonel Ekip

İzmir Arçelik teknik servis hizmetleri olarak deneylimli ve alanında uzman kadrosuyla arızayı yerinde giderecek ekipmanı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İzmir'in Tüm Semtlerinde

Teknik servisimiz müşteri memnuniyet ilkesinden ödün vermeden İzmir'in tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermektedir.

7/24 Hizmet - Hızlı Teknik Servis

Arçelik teknik servisi, yetkili servis kalitesinde, yerinde arıza tespit, bakım ve onarım hizmetini 7/24 müşterilerine sunmaktadır.

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

ÇBS Merkez Servisim, Karabağlar, Konak, Buca, Gaziemir, Bornova ilçelerinde ve İzmir'in diğer tüm semtlerinde Arçelik beyaz eşya servis hizmeti sunan kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibinde garantli hizmeti ile oldukça rağbet görmektedir. Servisimiz İzmir'in bir çok noktasında çamaşır makinesi tamiri servisi, bulaşık makinası tamiri servisi, buzdolabı tamiri servisi hizmeti sunmaktadır. Servisimiz müşterilerine bu hizmetlerini uygun koşullardaki ödeme kolaylıkları ile sorunsuz bir şekilde vermektedir.
Çalışmalarına müşteri memnuniyeti odaklı devam eden ÇBS merkez servisi Arçelik yetkisi servis kalitesinde teknik servis hizmetini İzmir ve çevre ilçelerdeki istekleri doğrultusunda garantili çözümler getirmektedir. İzmir'in çevre ilçeleri; Menemen, Aliağa, Foça, Bergama, Dikili, Urla, Güzelbahçe, Karaburun, Çeşme başta olmak üzere bu ilçelerin mahalle ve köylerine de 7/24 hizmet anlayışı ile tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerini sunmaktadır.

Arçelik Klima Servisi

Klima Servisi

ÇBS Merkez Servisi, Arçelik beyaz eşya servis hizmetinin yanı sıra Arçelik klima teknik servisinde de yetkili servis kalitesinde hizmetlerini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti kapsamında 7/24 servis hizmeti veren ÇBS Merkez Servisi kaliteli hizmet prensibi ile İzmir Arçelik Klima teknik servis hizmeti kapsamında alanında yetişmiş profesyonel tekniker ve teknisyenleriyle faliyetlerini garantili hizmet anlayışı ile Arçelik klima tamiri, bakımı ve montajı, klima soğutma arızası, klima ısıtma arızası, klima gaz arızası, Arçelik klima ses arızası ve klima genel arıza tespiti konularından İzmir merkez ve çevre ilçelerde çalışmalarını her geçen gün hizmet portföyünü artırarak devam ettirmektedir.

Müşteri Yorumları

Yaklaşık 1 yıldır klimam iyi soğutmuyordu. Teknik bakım servisleriyle sürekli sorun yaşıyordum. ÇBS Arçelik teknik servisini internetten buldum. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Evime gelen bakım servis elemanları son derece profesyoneldi. Hızlı bir zaman içerisinde klimamdaki sorunu çözüme ulaştırdılar.

Aynur E.İzmir

Buzdolabımdaki soğutma sorunu aylardır çözülemiyordu. Referans üzerine ÇBS teknik servisi ile görüştüm ve sorunumu kısa üzerinde makul bir fiyata çözdüler.

Cem A.Aydın

Arıza Kayıt FormuSıkça Sorulan Sorular

Servisimiz aynı gün içerisinde arıza tespiti, parça değişimi, ürün tamiri ve arızanın giderilmesi işlemlerini yerinde orjinal yedek parça temini ile gerçekleştirmektedir.

Ürün bakım, onarım ve tamirinde kullanılan tüm ürünlerimiz 1 yıl garanti kapsamındadır.

Tüm yedek parçalar orjinal servis ürünüdür.

Servisimize 7/24, 0850 480 46 69 sabit telefonundan veya 0539 456 35 35 Whatsapp iletişim hattından veya bilgi@merkezservisim.com e-posta adresimizden bize yazarak ulaşabilirsiniz.

Kampanya