Beko servisimiz, Beko buzdolaplarının tamir ve servisinde de her türlü arızayı tespit edecek alanında uzman kadrosuyla sorunları en kısa sürede sonuca ulaştırır. Buzdolabı ana kart arızasını, buzdolabı soğutma sensörü arızası, buzdolabı aydınlatma arızaları, motor arızasını yerinde tespit edip makinalarınızı çalışır vaziyette teslim ederek parça değişimlerinde ve parça tamirinde sizlere 1 yıl garanti vermektedir. Ayrıca Beko buzdolaplarının yeteri derecede soğutma yapmaması, alt kısımlarını soğutup üst kısımlarını soğutmaması, derin dondurucusunun yeteri derece de buz yapmaması yada hiç buz yapmaması, buzdolabına hiç elektrik gelmemesi gibi durumlarda da teknik servisimizden faydalanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için 0 850 480 46 69 nolu yada 0539 456 35 35 numaralı telefonlardan servisimize ulaşabilirsiniz.

Orijinal Yedek Parça

İzmir Beko teknik servis hizmetleri olarak Buzdolabı tamir, bakım ve onarım işlemlerinde 1 yıl garantili orjinal parça kullanılmaktadır.

7/24 Hizmet

Beko teknik servisim, yetkili servis kalitesinde, arızalı çamaşır makinelerine, yerinde arıza tespit, bakım ve onarım hizmetini 7/24 müşterilerine sunmaktadır.

Uygun Fiyatlar

ÇBS merkez servisim Beko Buzdolabı tamir ve servisi, uzman personeli ve ekonomik fiyat anlayışıyla İzmir'in tüm il ve ilçelerinde hizmet vermektedir.

Profesyonel Ekip

ÇBS merkez servisim, alanında uzman, saha tecrübesine sahip, yetişmiş teknisyen elemanları ile arızayı yerinde tespit eder ve en kısa sürede sonuca ulaştırır.

Beko BUZDOLABI ARIZALARI

Beko marka buzdolabı ürünlerinin hata kodlarına buradan ulaşabilirsiniz. Beko buzdolabı makinalarınızda karşılaştığınız sorunlarla ilgili ilk etapta sorunun kaynağı hakkında gerekli bilgileri bu yazımızdan öğrenebilirsiniz. Hatanın çözümün de ise; dilerseniz yerinde arıza tespiti, bakım ve onarım hizmeti veren ÇBS Merkez Servisim yetkili servis elemanları ile irtibata geçerek kesin sonuç elde edebilirsiniz.

Soğutma Arızası
Soğutma hatası genellikle; soğutucu kaçağı, fan ve kompresör arızası, yanlış sensör çalışması ve uzun kapı süresi gibi durumlarda ortaya çıkmaktadır.
Isıtıcı Arızası
Isıtıcı hatası ısıtıcının çalışmadığı ya da tam kapasite ile çalışmadığı durumları tanımlamaktadır. Buzdolabı sensörü tamir edilerek sorun çözülebilir.
Sensör Devresi Açık Arızası
Sensör devresi açık hata kodu sensörlerden biri yerine yerleştirilmediğinde, sensçr tellerinde bir arıza olduğunda ya da konektörlerde beklenmedik bir temas olduğu durumlarda karşımıza çıkmaktadır.
Sensör Kısa Devre Arızası
3 sıcaklık sensöründen herhangi birine bağlı olan kablolardan biri arızalı ise ve konektörlerde temas zayıf ise buzdolabı sensör kısa devre hatası vermektedir.
Düğmeye Basıldı Arızası
Hatalı ya da kirli düğmeler bulunduğunda buzdolabındaki söz konusu bu düğmeler, düğmeye basıldı olarak işlem görebilmektedir.
Kompresör Arızası
Soğutucudaki sızıntılar ya da dolaşım sistemindeki tıkanmalar kompresör çalışmıyor hatasına sebep olabilmektedir.
Anahtar Devre Arızası
Anahtar üzerinde bulunan kötü kontak, kontrol panosu ya da şaltere bağlantı telleri ve tellerin yüksek direnç noktaları bu hatanın ortaya çıkmasına neden olmaktadır.