• Klima Bakım Servisi
  Kurulum, Servis, Tamir
  7/24 Servis Hizmeti
 • Beyaz Eşya Servisi
  Kurulum, Servis, Tamir
  7/24 Servis Hizmeti
 • Televizyon Servisi
  Kurulum, Servis, Tamir
  7/24 Servis Hizmeti

1 Yıl Garantili Orijinal Yedek Parça

İzmir Bosch teknik servis hizmetleri olarak gerçekleştirdiğimiz tamir, bakım ve onarım işlemlerinde 1 yıl garantili orjinal parça kullanılmaktadır.

Profesyonel Ekip

İzmir Bosch teknik servis hizmetleri olarak deneylimli ve alanında uzman kadrosuyla arızayı yerinde giderecek ekipmanı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İzmir'in Tüm Semtlerinde

Teknik servisimiz müşteri memnuniyet ilkesinden ödün vermeden İzmir'in tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermektedir.

7/24 Hizmet - Hızlı Teknik Servis

Bosch teknik servisi, yetkili servis kalitesinde, yerinde arıza tespit, bakım ve onarım hizmetini 7/24 müşterilerine sunmaktadır.

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

İzmir ve çevre illerde faaliyet gösteren Bosch teknik servisimiz Bosch beyaz eşya servisi, bosch beyaz eşya tamirini müşterilerine 1 yıl parça ve hizmet garantisi vermektedir. Servisimiz müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden Bosch beyaz eşya servis hizmetini Urla, Seferihisar, Karaburun, Foça, Menemen, Çeşme, Güzelbahçe, Aliağa ve İzmir’in diğer tüm semtlerinde başarı ile yürütmektedir. Bosch Beyaz eşya servisi alanında uzman personeli ve uygun ödeme kolaylıkları ile garantili hizmetine Narlıdere, Konak, Buca, Bornova gibi ilçelerde devam etmektedir.
Bosch yetkili servis kalitesinde teknik servis hizmetini deneyimli uzman personel kadrosuyla ve arızayı yerinde giderecek gerekli ekipmanı ile müşterilerine sunan teknik servisimiz ekonomik bütçesi ve garantili hizmeti ile de müşterilerinin beğenisini ve memnuniyetini kazanmaktadır.
Bosch teknik servisi alanında uzman saha tecrübesine sahip yetişmiş ustaları ile Bosch bulaşık makinası tamir, bakım, onarım ve servisi, bosch çamaşır makinesi tamir, bakım, onarım ve servisi, bosch buzdolabı tamir, bakım, onarım ve servisi işlemlerinde olası tüm arızalara yetkili servis kalitesinde gerekli çözümler getirmektedir.

Bosch Klima Servisi

Klima Servisi

ÇBS Merkez Servisim, İzmir ve çevre ilçelerde Bosch beyaz eşya teknik servis hizmetini ve Bosch kombi teknik servis hizmetinin yanı sıra İzmir Bosch klima teknik servis hizmeti de vermektedir.
Uzman kadrosu ve profesyonel iş anlayışı ile arıza, bakım ve tamir işlemlerini müşteri memnuniyeti doğrultusunda hayata geçiren ÇBS Merkez Serivisi diğer tüm klima markalarında olduğu gibi Bosch klima servisi hizmetinde, montaj, de montaj, tamir, bakım ve arıza işlemlerini ekonomik fiyatlandırma politikasıyla yerinde çözüme kavuşturmaktadır.
İzmir Merkez Bosch Klima Servisi olarak faliyetlerine ara vermeksizin devam eden ÇBS Merkez Servisi yetkili servis kalitesinde teknik servis hizmetini müşteri memnuniyetini ve hizmet verdiği portföyünü geliştirerek teknik servis hizmeti faliyetlerine devam etmektedir.
Bosch klima soğutma arızası, Bosch klima gaz arızası, bosch klima ses arızası, genel arıza tespiti ve bosch klima su akıtma sorunlarında ÇBS merkez servisim garantili hizmet anlayışı ve uygun ödeme seçenekleriyle sektörün güvenilir markalarından biri konunumdadır.

Müşteri Yorumları

Yaklaşık 1 yıldır klimam iyi soğutmuyordu. Teknik bakım servisleriyle sürekli sorun yaşıyordum. ÇBS bosch teknik servisini internetten buldum. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Evime gelen bakım servis elemanları son derece profesyoneldi. Hızlı bir zaman içerisinde klimamdaki sorunu çözüme ulaştırdılar.

Aynur E.İzmir

Buzdolabımdaki soğutma sorunu aylardır çözülemiyordu. Referans üzerine ÇBS bosch servisi ile görüştüm ve sorunumu kısa üzerinde makul bir fiyata çözdüler.

Cem A.Aydın

Arıza Kayıt FormuSıkça Sorulan Sorular

Servisimiz aynı gün içerisinde arıza tespiti, parça değişimi, ürün tamiri ve arızanın giderilmesi işlemlerini yerinde orjinal yedek parça temini ile gerçekleştirmektedir.

Ürün bakım, onarım ve tamirinde kullanılan tüm ürünlerimiz 1 yıl garanti kapsamındadır.

Tüm yedek parçalar orjinal servis ürünüdür.

Servisimize 7/24, 0850 480 46 69 sabit telefonundan veya 0539 456 35 35 Whatsapp iletişim hattından veya bilgi@merkezservisim.com e-posta adresimizden bize yazarak ulaşabilirsiniz.

Kampanya