Orijinal Yedek Parça

İzmir ÇBS teknik servis hizmetleri olarak Buzdolabı tamir, bakım ve onarım işlemlerinde 1 yıl garantili orjinal parça kullanılmaktadır.

7/24 Hizmet

ÇBS teknik servisim, yetkili servis kalitesinde, arızalı çamaşır makinelerine, yerinde arıza tespit, bakım ve onarım hizmetini 7/24 müşterilerine sunmaktadır.

Uygun Fiyatlar

ÇBS merkez servisim buzdolabı tamir ve servisi, uzman personeli ve ekonomik fiyat anlayışıyla İzmir'in tüm il ve ilçelerinde hizmet vermektedir.

Profesyonel Ekip

ÇBS merkez servisim, alanında uzman, saha tecrübesine sahip, yetişmiş teknisyen elemanları ile arızayı yerinde tespit eder ve en kısa sürede sonuca ulaştırır.


ÇBS Merkez Servisim İzmir’de beyaz eşya grubu içerisinde yer alan Bulaşık Makinası ve Çamaşır Makinası teknik servis hizmetinin yanı sıra müşterilerine Buzdolabı Teknik Servis hizmeti de sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti kapsamında 7/24 çalışmalarına profesyonel bir yaklaşımla devam eden ÇBS Merkez Servisim, İzmir Buzdolabı Teknik Servis hizmeti kapsamında gerçekleştirdiği tamir ve bakım işlemlerinde müşterilerine 1 yıl ürün ve hizmet garantisi sağlamaktadır. ÇBS Merkez Servisim yetkili personelleri uygun ödeme kolaylıkları ile müşteri memnuniyetini pekiştirmekte ve üzerine aldığı işlerde buzdolabı teknik servis hizmeti sırasında alanında uzman çalışanları ile gerçekleştirdiği işlemlerde etkin sonuçlar elde etmektedir. Buzdolabı arızası kapsamında İzmir’de yerinde arıza tespit ve onarım hizmeti veren ÇBS Merkez Servisim buzdolabı tamir hizmetinin yanı sıra tüm beyaz eşya ürünlerine bakım hizmeti de vermektedir. ÇBS Merkez Servisim İzmir beyaz eşya tamir bakım ve onarım hizmeti kapsamında gerçekleştirdiği işlerde profesyonel tutumunun yanı sıra uygun ödeme seçenekleri ile müşterilerinin beğenisini kazanmakta ve garantili hizmet anlayışı ile buzdolabı teknik servis hizmeti kapsamında sorunsuz işlere imza atmaktadır. İzmir buzdolabı teknik servis hizmeti için ÇBS Merkez Servisim’ı hemen ara..