• Klima Bakım Servisi
    Kurulum, Servis, Tamir
    7/24 Servis Hizmeti

DAİKİN EV TİPİ KLİMA SİSTEMLERİ

Merkez Servisim İzmir ve çevre illerde beyaz eşya teknik servis hizmeti ve kombi teknik servis hizmetinin yanı sıra İzmir klima teknik servis hizmeti de vermektedir. Uzman kadrosu ve profesyonel iş anlayışı ile arıza, bakım ve tamir işlemlerini müşteri memnuniyeti doğrultusunda hayata geçiren Merkez Servisim diğer tüm klima markalarında olduğu gibi Daikin klima servisi hizmetinde montaj, de montaj, tamir, bakım ve arıza işlemlerini uygun ödeme seçenekleri ile yerinde çözüme kavuşturmaktadır. İzmir Merkez Daikin Klima servisi olarak faaliyetlerine ara vermeksizin devam eden Servis Ustam İzmir’in tüm semtlerinde ve çevre illerde çalışmalarına devam ederek hizmet ağını ve portföyünü geliştirerek teknik servis hizmeti faaliyetlerine devam etmektedir. Daikin marka klima soğutma arızası, Daikin marka klima ısıtma arızası, Daikin marka klima gaz arızası, Daikin marka klima ses arızası, genel arıza tespiti ve Daikin marka klima su akıtma sorunlarında Merkez Servisim garantili hizmet anlayışı ve uygun ödeme seçenekleri ile sektörün güvenilir markalarından biri konumundadır. 7/24 hizmet veren Merkez Servisim İzmir Daikin Klima Teknik Servis Hizmeti kapsamında alanında uzman isimlerle etkin sonuçlar almaktatır.

DAİKİN VRF/VRV KLİMA SİSTEMLERİ


Daikin İç ünite-dış ünite Ofis, otel, büyük mağaza ve daha pek çok tcari mekânnda yazın serinlik, kışın sıcaklık sağlayan Daikin VRV içi üniteler, iç ortam havasının kalitesini yükseltmekte ve daha verimli bir iş ortamı yaratmaktadır. Daikin VRF iç üniteler modelleri farklı olmak üzere tavan tpi kaset, izli tavan tpi, duvar tpi, tavan tpi ve dfşeme tpi ruplarında servis hizmetlerimiz mevcut olup uy un fdeme kolaylıkları içersinde müşterilerimizin memnuniyetni kazanmaktayız Bunun yanı sıra VRV klima sistemleri rubunda Tavan tpi kaset rubunda FXFQ-A, FXZQ-A, FXCQ-A, FXKQ-MA, izli tavan tpi rubunda FXDQ-M9, FXDQ-P2, FXSQ-P, FXMQ-P7, FXMQ- MA4, duvar tpi rubunda FXAQ-P, tavan tpi rubunda FXHQ-A, FXUQ-A ve dfşeme tpi rubunda ise FXLQ-P, FXNQ-P ürünlerinin de tamirlerini bakımlarını montajlarını ve de montajlarını deneyimli uzman teknisyen arkadaşlarımızla İzmir in bir çok noktasında en kısa sürede 7/24 hizmet anlayışıyla hizmet vermekteyiz. Daikin VRV dış üniteleri; fzellik ve türlerine fre hava soğutmalı, su soğutmalı ve hava soğutmalı yedek VRV olarak kate orilendirilmektedir. Hava soğutmalı ürün rubu, tp olarak ısı pompası ve ısı eri kazanımlı; ısı pompası rubunda VRV IV* (RYYQ-T**), VRV IV (RXYQ-T), VRV-III-S (RXYSQ-P8V1 ve RXYSQ-P8Y1), VRV-III-C (RTSYQ-PA), VRV Classic (RXYCQ-A); ısı eri kazanımlı rubunda ise VRV III (REYQ-P8/P9), VRV III (REYHQ-P) ve VRV III (REYAQ-P) ürünleri yer almaktadır. Diğer ürün ruplarına eçecek olursak; su soğutmalı kate orisinde VRV IV W Serisi (RWEYQ-T), hava soğutmalı yedek VRV kate orisinde VRV IV Q Serisi (RXYQQ-T ve VRVIV-Q - H/P) ve VRV III-Q (RQCEQ-P ve VRVIII-Q - H/R) ürünlerinin de tamir, bakım, onarım ve montojlarını deneyimli uzman teknisyen arkadaşlarımızla İzmir in bir çok noktasında en kısa sürede 7/24 hizmet anlayışıyla hizmet vermekteyiz. Daha detaylı bil i almak için 0 850 480 46 69 nolu yada 0539 456 35 35 numaralı telefonlardan servisimize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Yaklaşık 1 yıldır klimam iyi soğutmuyordu. Teknik bakım servisleriyle sürekli sorun yaşıyordum. ÇBS Daikin teknik servisini internetten buldum. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Evime gelen bakım servis elemanları son derece profesyoneldi. Hızlı bir zaman içerisinde klimamdaki sorunu çözüme ulaştırdılar.

Aynur E.İzmir

Buzdolabımdaki soğutma sorunu aylardır çözülemiyordu. Referans üzerine ÇBS teknik servisi ile görüştüm ve sorunumu kısa üzerinde makul bir fiyata çözdüler.

Cem A.Aydın

Arıza Kayıt FormuSıkça Sorulan Sorular

Servisimiz aynı gün içerisinde arıza tespiti, parça değişimi, ürün tamiri ve arızanın giderilmesi işlemlerini yerinde orjinal yedek parça temini ile gerçekleştirmektedir.

Ürün bakım, onarım ve tamirinde kullanılan tüm ürünlerimiz 1 yıl garanti kapsamındadır.

Tüm yedek parçalar orjinal servis ürünüdür.

Servisimize 7/24, 0850 480 46 69 sabit telefonundan veya 0539 456 35 35 Whatsapp iletişim hattından veya bilgi@merkezservisim.com e-posta adresimizden bize yazarak ulaşabilirsiniz.

Kampanya