Orijinal Yedek Parça

ÇBS Merkez Teknik Servis hizmetleri olarak kombi tamir, bakım ve onarım işlemlerinde 1 yıl garantili orjinal parça kullanılmaktadır.

7/24 Hizmet

Merkez servisim, yetkili servis kalitesinde, arızalı kombilerinizi, yerinde arıza tespit, bakım ve onarım hizmetini 7/24 müşterilerine sunmaktadır.

Uygun Fiyatlar

ÇBS merkez servisim kombi tamir ve servisi, uzman personeli ve ekonomik fiyat anlayışıyla İzmir'in tüm il ve ilçelerinde hizmet vermektedir.

Profesyonel Ekip

ÇBS merkez servisim, alanında uzman, saha tecrübesine sahip, yetişmiş teknisyen elemanları ile arızayı yerinde tespit eder ve en kısa sürede sonuca ulaştırır.ÇBS Merkez Servisim Kombi teknik servis hizmetini yetkili servis kalitesinde Buca, Karabağlar, Gaziemir, Göztepe, Balçova, Narlıdere gibi ilçelerde ve İzmir’in diğer tüm noktalarında 7/24 hizmet anlayışı ile hayata geçirmektedir. Kombi teknik servis hizmeti sunan ve garantili ürün değişimleri ile alanında kaliteli hizmeti müşterilerine sağlayan ÇBS Merkez Servisim güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışını tecrübeli ustaları ile İzmir’de müşterilerine sunmaktadır. ÇBS Merkez Servisim kombi servisi işlemlerinde yerinde arıza tespit, bakım ve onarım hizmeti ile bir arada garantili ve kaliteli bir şekilde tecrübeli ustaları ile İzmir’de müşterilerine sunmaktadır. Kombi bakımı işlemini kusursuz bir şekilde yürüten ÇBS Merkez Servisim İzmir’de Güzelbahçe, Menemen, Aliağa, Bergama gibi ilçelerde ve diğer tüm ilçelerde garantili hizmet anlayışı, 7/24 çalışma prensibi ve uygun koşullardaki ödeme seçenekleri ile ön plana çıkmaktadır.