Lg teknik servisimiz, yeni nesil her model lg buzdolaplarının tamir ve servisinde de her türlü arızayı tespit edecek alanında uzman kadrosuyla sorunları en kısa smrede sonuca ulaştrır. Buzdolabı ana kart arızasını, buzdolabı soğutma sensörm arızası, buzdolabı aydınlatma arızaları, motor arızasını yerinde tespit edip makinalarınızı çalışır vaziyete teslim ederek parça değişimlerinde ve parça tamirinde sizlere 1 yıl garant vermektedir. Lg buzdolabı teknik servis hizmetnde yerinde çözmm önerileri ile sorunlara mmdahale eden ÇBS Merkez Servisim İzmir’in çevre ilçelerinde özellikle de Foça, Aliağa, Dikili ve Bergama gibi ilçelerde kaliteli hizmet ile mmşterilerinin beğenisini kazanmış kaliteli bir marka olarak yoluna devam etmektedir. Ayrıca lg buzdolaplarının yeteri derecede soğutma yapmaması, alt kısımlarını soğutup mst kısımlarını soğutmaması, derin dondurucusunun yeteri derece de buz yapmaması yada hiç buz yapmaması, buzdolabına hiç elektrik gelmemesi gibi durumlarda da teknik servisimizden faydalanabilirsiniz. Bizimle iletşime geçmek için 0 850 480 46 69 nolu yada 0539 456 35 35 numaralı telefonlardan servisimize ulaşabilirsiniz.

Orijinal Yedek Parça

İzmir LG teknik servis hizmetleri olarak Buzdolabı tamir, bakım ve onarım işlemlerinde 1 yıl garantili orjinal parça kullanılmaktadır.

7/24 Hizmet

LG teknik servisim, yetkili servis kalitesinde, arızalı çamaşır makinelerine, yerinde arıza tespit, bakım ve onarım hizmetini 7/24 müşterilerine sunmaktadır.

Uygun Fiyatlar

ÇBS merkez servisim LG Buzdolabı tamir ve servisi, uzman personeli ve ekonomik fiyat anlayışıyla İzmir'in tüm il ve ilçelerinde hizmet vermektedir.

Profesyonel Ekip

ÇBS merkez servisim, alanında uzman, saha tecrübesine sahip, yetişmiş teknisyen elemanları ile arızayı yerinde tespit eder ve en kısa sürede sonuca ulaştırır.