• Klima Bakım Servisi
  Kurulum, Servis, Tamir
  7/24 Servis Hizmeti
 • Beyaz Eşya Servisi
  Kurulum, Servis, Tamir
  7/24 Servis Hizmeti
 • Televizyon Servisi
  Kurulum, Servis, Tamir
  7/24 Servis Hizmeti

1 Yıl Garantili Orijinal Yedek Parça

İzmir LG teknik servis hizmetleri olarak gerçekleştirdiğimiz tamir, bakım ve onarım işlemlerinde 1 yıl garantili orjinal parça kullanılmaktadır.

Profesyonel Ekip

İzmir LG teknik servis hizmetleri olarak deneylimli ve alanında uzman kadrosuyla arızayı yerinde giderecek ekipmanı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İzmir'in Tüm Semtlerinde

Teknik servisimiz müşteri memnuniyet ilkesinden ödün vermeden İzmir'in tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermektedir.

7/24 Hizmet - Hızlı Teknik Servis

LG teknik servisi, yetkili servis kalitesinde, yerinde arıza tespit, bakım ve onarım hizmetini 7/24 müşterilerine sunmaktadır.

LG Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi
ÇAMAŞIR MAKİNESİ - BULAŞIK MAKİNESİ - BUZDOLABI - TV

Lg beyaz eşya servisi olarak yerinde arıza tespit bakım ve onarım hizmetni mmşterilerine 7/24 sunan LG teknik servisi gmvenilir personeli ve kaliteli ekip arkadaşları ile İzmir’de çalışmalarına devam etmektedir. Lg buzdolabı tamiri, servisi, Lg çamaşır makinesi tamiri servisi, Lg bulaşık makinası tamiri servisi ve Lg tv tamiri servisi hizmet kapsamında İzmir’in Konak, Buca, Bornova, Alsancak ve Karşıyaka gibi merkez ilçelerin yanı sıra Urla, Seferihisar, Foça, Dikili gibi ilçelerde de ÇBS Merkez Servisim gmler ymzlm hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir. Bununla birlikte samsung televizyon servisi hizmet kapsamında LG’nin tmm modellerinde LG Tv tamiri, LG led tamiri, LG lcd tamiri, tv anakart tamiri, tv anakart tamiri, anakart değişimi gibi hizmetleri de bmnyesinde bulunduran LG teknik servisi yeni nesil televizyonlarda mmşterilerinin sorunlarına kolay ekonomik çözmmler getrmektedir. LG teknik servis hizmet noktasında sorunlara yerinde mmdahale etmekte ve garantli hizmet anlayışı ve ekonomik çözmmleri ile mmşterilerinin memnuniyetni kazanmaktadır. Servisimiz Tecrmbeli personelleri ile Lg yetkili servis kalitesinde teknik servis hizmetni İzmir ve çevre illerde garantli hizmet anlayışı ile oldukça rağbet görmektedir. Lg beyaz eşya yetkili servis kalitesinde çalışmalarına İzmir’de Narlıdere, Balçova, Konak, Gmzelbahçe, Bornova, Karşıyaka, Bayraklı, Alsancak, Göztepe, Gaziemir ve Buca başta olmak mzere İzmir’in tmm semtlerinde ve çevre illerde devam etmektedir.

LG Klima Servisi

Klima Servisi
EV TİPİ KLİMALAR - VRF KLİMALAR

Klima bakımı önemli servis hizmetleri arasında yer almaktadır. İzmir Klima bakım servis olarak hizmet veren LG teknik klima servisimiz bakımlarının profesyonel eller tarafndan yapılması gerektği konusunda detaylı bilgilendirme yapmaktadır. Çmnkm klima bakımları sırasında klimanın en uç kısımlar olmak mzere bmtmn bölgelerinin gmzel bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Klimanıza yapmanız gereken bakımları aksatmamanız gerekmektedir, Klima bakımları İzmir bölgesinde çok önemlidir. Çmnkm İzmir’de nem oranın ymksek olması cihazların uzun smre çalışarak tam performans sağlaması gerekmektedir. Bu doğrultuda LG klima servisimiz klima arızalarının yoğun olduğu dönemlerde ev tpi klimalar ve LG vrf klima sistemlerinin klima tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerinde de geniş teknisyen kadrosuyla ilk gmnkm heyecanını kaybetmeden profesyonel iş anlayışıyla sorunlara anında mmdahale etmektedirler. Mmşterilerine klima teknik servisi hizmet sağlayan ve garantli çözmm önerileri sunan servisimiz kaliteli hizmet anlayışı ve mmşteri memnuniyet odaklı çalışmaları ile İzmir’de ve çevre illerde faaliyetlerine 7/24 devam etmektedir.LG Klima Servisi işlerinde özellikle de İzmir’in Gaziemir, Narlıdere, Bostanlı, Bayraklı, Karabağlar ve Karşıyaka gibi ilçe ve semtlerinde ve diğer tmm ilçelerle birlikte çevre ilçelerde çalışmalarına devam etmektedir.

Müşteri Yorumları

Yaklaşık 1 yıldır klimam iyi soğutmuyordu. Teknik bakım servisleriyle sürekli sorun yaşıyordum. ÇBS LG teknik servisini internetten buldum. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Evime gelen bakım servis elemanları son derece profesyoneldi. Hızlı bir zaman içerisinde klimamdaki sorunu çözüme ulaştırdılar.

Aynur E.İzmir

Buzdolabımdaki soğutma sorunu aylardır çözülemiyordu. Referans üzerine ÇBS teknik servisi ile görüştüm ve sorunumu kısa üzerinde makul bir fiyata çözdüler.

Cem A.Aydın

Arıza Kayıt FormuSıkça Sorulan Sorular

Servisimiz aynı gün içerisinde arıza tespiti, parça değişimi, ürün tamiri ve arızanın giderilmesi işlemlerini yerinde orjinal yedek parça temini ile gerçekleştirmektedir.

Ürün bakım, onarım ve tamirinde kullanılan tüm ürünlerimiz 1 yıl garanti kapsamındadır.

Tüm yedek parçalar orjinal servis ürünüdür.

Servisimize 7/24, 0850 480 46 69 sabit telefonundan veya 0539 456 35 35 Whatsapp iletişim hattından veya bilgi@merkezservisim.com e-posta adresimizden bize yazarak ulaşabilirsiniz.

Kampanya