Profilo teknik servisimiz, her model profilo buzdolaplarının tamir ve servisinde de her türlü arızayı tespit edecek alanında uzman kadrosuyla sorunları en kısa sürede sonuca ulaştırır. Buzdolabı ana kart arızasını, buzdolabı soğutma sensörü arızası, buzdolabı aydınlatma arızaları, motor arızasını yerinde tespit edip makinalarınızı çalışır vaziyette teslim ederek parça değişimlerinde ve parça tamirinde sizlere 1 yıl garanti vermektedir. Yapılan bakım ve tamir işlemlerinde buzdolaplarınızı daha uzun süre güvenle kullanabilirsiniz.
Ayrıca buzdolabınıza, hiç elektrik gelmemesi yeteri derecede soğutma yapmaması, alt kısımlarını soğutup üst kısımlarını soğutmaması, derin dondurucusunun yeteri derece de buz yapmaması yada hiç buz yapmaması, gibi durumlarda da teknik servisimizden faydalanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için 0 850 480 46 69 nolu yada 0539 456 35 35 numaralı telefonlardan servisimize ulaşabilirsiniz.

Orijinal Yedek Parça

İzmir Profilo teknik servis hizmetleri olarak Buzdolabı tamir, bakım ve onarım işlemlerinde 1 yıl garantili orjinal parça kullanılmaktadır.

7/24 Hizmet

Profilo teknik servisim, yetkili servis kalitesinde, arızalı çamaşır makinelerine, yerinde arıza tespit, bakım ve onarım hizmetini 7/24 müşterilerine sunmaktadır.

Uygun Fiyatlar

ÇBS merkez servisim Profilo Buzdolabı tamir ve servisi, uzman personeli ve ekonomik fiyat anlayışıyla İzmir'in tüm il ve ilçelerinde hizmet vermektedir.

Profesyonel Ekip

ÇBS merkez servisim, alanında uzman, saha tecrübesine sahip, yetişmiş teknisyen elemanları ile arızayı yerinde tespit eder ve en kısa sürede sonuca ulaştırır.

Profilo BUZDOLABI ARIZALARI

Profilo marka buzdolabı ürünlerinin hata kodlarına buradan ulaşabilirsiniz. Profilo buzdolabı makinalarınızda karşılaştığınız sorunlarla ilgili ilk etapta sorunun kaynağı hakkında gerekli bilgileri bu yazımızdan öğrenebilirsiniz. Hatanın çözümün de ise; dilerseniz yerinde arıza tespiti, bakım ve onarım hizmeti veren ÇBS Merkez Servisim yetkili servis elemanları ile irtibata geçerek kesin sonuç elde edebilirsiniz.

Profilo No Frost buzdolabı yeterli soğutmuyor arızası;
Soğutma sorunu çözmek için öncelikle buzdolabı raflarına aşırı ürün koymamanız gerekmektedir. Buzdolabı ile duvar kenarları birbirine temas etmeyecek şekilde raflardaki tabak ve tencerelerin ızgaraları tıkamamasına dikkat etmelisiniz. Ve tüm ızgaralar temiz olduğu durumlarda bu sorun ortaya çıkmayacaktır.
Profilo No Frost buzdolabı termostat arızası;
Termostat ayarı kışın 3’te yaz aylarında da 1’de olacak şekilde düzenlendiğinde bu sorun çözüme kavuşturulacaktır.
Profilo No Frost buzdolabı kompresör arızası;
Kompresör aralıksız sürekli olarak çalışıyorsa termostat arızalanmış olabilir. Buzdolabı üzerindeki ideal sıcaklık ayarı daima 5 derece olmalıdır. Profilo No Frost buzdolabı ses çıkarma arızası;
Buzdolabından gelen küçük sesler çalışma sisteminden kaynaklanmaktadır. Bir arıza değildir. Fakat sürtünme şeklinde bir ses geliyorsa bu buzdolabının lastik duvarına fanın çarpmış olmasından (bu ses kapak açılınca hemen kesiliyorsa teknik servise başvurmak gerekmektedir) kaynaklanıyor olabilir.
Profilo No Frost buzdolabı alt ve üst kapı kapanma sorunu;
Bu sorunu çözmek için kapak contaları kontrol edilmelidir.
Profilo No Frost buzdolabı soğutucuda buzlanma arızası;
Buzlanma durumunda ilk olarak hava delikleri kontrol edilmelidir. Tıkanıklıklar açılmalıdır. Diğer taraftan soğutucu kısmına yerleştirilen açık ve üstü kapanmamış ürünler buzlanmaya neden olabilmektedir. Saklama kabı ya da streç tavsiye edilmektedir. Buzlanmanın bir diğer nedeni de termostat ayarı ile ilgili olabilir. Tavsiye edilen ayarda olması sorunun çözülmesine yardımcı olacaktır.