• Klima Bakım Servisi
  Kurulum, Servis, Tamir
  7/24 Servis Hizmeti
 • Beyaz Eşya Servisi
  Kurulum, Servis, Tamir
  7/24 Servis Hizmeti
 • Televizyon Servisi
  Kurulum, Servis, Tamir
  7/24 Servis Hizmeti

1 Yıl Garantili Orijinal Yedek Parça

İzmir Profilo teknik servis hizmetleri olarak gerçekleştirdiğimiz tamir, bakım ve onarım işlemlerinde 1 yıl garantili orjinal parça kullanılmaktadır.

Profesyonel Ekip

İzmir Profilo teknik servis hizmetleri olarak deneylimli ve alanında uzman kadrosuyla arızayı yerinde giderecek ekipmanı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İzmir'in Tüm Semtlerinde

Teknik servisimiz müşteri memnuniyet ilkesinden ödün vermeden İzmir'in tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermektedir.

7/24 Hizmet - Hızlı Teknik Servis

Profilo teknik servisi, yetkili servis kalitesinde, yerinde arıza tespit, bakım ve onarım hizmetini 7/24 müşterilerine sunmaktadır.

Profilo Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi
ÇAMAŞIR MAKİNESİ - BULAŞIK MAKİNESİ - BUZDOLABI - TV

Profilo beyaz eşya servisi hizmeti kapsamında İzmir’in tüm ilçeleri ve çevre illerde yoğun bir program ile çalışmalarına 7/24 devam eden Profilo Teknik Servisi elde ettiği sonuçlar ve kolay ödeme seçenekleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.
Servisimiz Profılo teknik servisi çalışmalarına güler yüzlü ve deneyimli ustaları ile garantili hizmet anlayışıyla müşterilerini memnun etmektedir.
Müşterilerine sağladığı kolay ödeme seçenekleri ile de tercih edilen profilo teknik servisi sadece ödeme kolaylıkları değil yerinde arıza tespit ve onarım hizmeti ile de Profilo çamaşır makinası tamiri ve servisi, Profılo bulaşık makinesi tamiri ve servisi, Profilo buzdolabı tamiri ve servisi olarak alanında söz sahibi bir marka olarak yoluna devam etmektedir.

Profilo Klima Servisi

Klima Servisi
EV TİPİ KLİMALAR - VRF KLİMALAR

Profilo klima servisimiz klima arızalarının yoğun olduğu dönemlerde salon tipi klimalarda klima tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerinde de geniş teknisyen kadrosuyla ilk günkü heyecanını kaybetmeden profesyonel iş anlayışıyla sorunlara anında müdahale etmektedirler.
Klima bakımı önemli servis hizmetleri arasında yer almaktadır. İzmir Klima bakım servis olarak hizmet veren Profilo teknik klima servisimiz bakımlarının profesyonel eller tarafından yapılması gerektiği konusunda detaylı bilgilendirme yapmaktadır. Çünkü klima bakımları sırasında klimanın en uç kısımlar olmak üzere bütün bölgelerinin güzel bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Klimanıza yapmanız gereken bakımları aksatmamanız gerekmektedir, Klima bakımları İzmir bölgesinde çok önemlidir. Çünkü İzmir’de nem oranın yüksek olması cihazların uzun sure çalışarak tam performans sağlaması gerekmektedir.
Müşterilerine klima teknik servisi hizmeti sağlayan ve garantili çözüm önerileri sunan servisimiz kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile İzmir’de ve çevre illerde faaliyetlerine 7/24 devam etmektedir.

Müşteri Yorumları

Yaklaşık 1 yıldır klimam iyi soğutmuyordu. Teknik bakım servisleriyle sürekli sorun yaşıyordum. ÇBS Profilo teknik servisini internetten buldum. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Evime gelen bakım servis elemanları son derece profesyoneldi. Hızlı bir zaman içerisinde klimamdaki sorunu çözüme ulaştırdılar.

Aynur E.İzmir

Buzdolabımdaki soğutma sorunu aylardır çözülemiyordu. Referans üzerine ÇBS teknik servisi ile görüştüm ve sorunumu kısa üzerinde makul bir fiyata çözdüler.

Cem A.Aydın

Arıza Kayıt FormuSıkça Sorulan Sorular

Servisimiz aynı gün içerisinde arıza tespiti, parça değişimi, ürün tamiri ve arızanın giderilmesi işlemlerini yerinde orjinal yedek parça temini ile gerçekleştirmektedir.

Ürün bakım, onarım ve tamirinde kullanılan tüm ürünlerimiz 1 yıl garanti kapsamındadır.

Tüm yedek parçalar orjinal servis ürünüdür.

Servisimize 7/24, 0850 480 46 69 sabit telefonundan veya 0539 456 35 35 Whatsapp iletişim hattından veya bilgi@merkezservisim.com e-posta adresimizden bize yazarak ulaşabilirsiniz.

Kampanya