ÇBS Merkez Servisim İzmir ve çevre illerde beyaz eşya teknik servis hizmeti ve kombi teknik servis hizmetinin yanı sıra İzmir klima teknik servis hizmeti de vermektedir. Uzman kadrosu ve profesyonel iş anlayışı ile arıza, bakım ve tamir işlemlerini müşteri memnuniyeti doğrultusunda hayata geçiren ÇBS Merkez Servisim diğer tüm klima markalarında olduğu gibi klima servisi hizmetinde montaj, de montaj, tamir, bakım ve arıza işlemlerini uygun ödeme seçenekleri ile yerinde çözüme kavuşturmaktadır. İzmir Merkez Klima servisi olarak faaliyetlerine ara vermeksizin devam eden ÇBS Merkez Servisim İzmir’in tüm semtlerinde ve çevre illerde çalışmalarına devam ederek hizmet ağını ve portföyünü geliştirerek teknik servis hizmeti faaliyetlerine devam etmektedir. klima soğutma arızası, marka klima ısıtma arızası, marka klima gaz arızası, marka klima ses arızası, genel arıza tespiti ve marka klima su akıtma sorunlarında ÇBS Merkez Servisim garantili hizmet anlayışı ve uygun ödeme seçenekleri ile sektörün güvenilir markalarından biri konumundadır. 7/24 hizmet veren ÇBS Merkez Servisim İzmir Klima Teknik Servis Hizmeti kapsamında alanında uzman isimlerle etkin sonuçlar almaktadır.

klima servisi orta

Orijinal Yedek Parça

ÇBS Merkez Teknik Servis hizmetleri olarak klima tamir, bakım ve onarım işlemlerinde 1 yıl garantili orjinal parça kullanılmaktadır.

7/24 Hizmet

Merkez servisim, yetkili servis kalitesinde, arızalı klimalarınıza, yerinde arıza tespit, bakım ve onarım hizmetini 7/24 müşterilerine sunmaktadır.

Uygun Fiyatlar

ÇBS merkez servisim klima tamir ve servisi, uzman personeli ve ekonomik fiyat anlayışıyla İzmir'in tüm il ve ilçelerinde hizmet vermektedir.

Profesyonel Ekip

ÇBS merkez servisim, alanında uzman, saha tecrübesine sahip, yetişmiş teknisyen elemanları ile arızayı yerinde tespit eder ve en kısa sürede sonuca ulaştırır.