Samsung teknik servisimiz, yeni nesil her model samsung buzdolaplarının tamir ve servisinde de her türlü arızayı tespit edecek alanında uzman kadrosuyla sorunları en kısa sürede sonuca ulaştırır. Buzdolabı ana kart arızasını, buzdolabı soğutma sensörü arızası, buzdolabı aydınlatma arızaları, motor arızasını yerinde tespit edip makinalarınızı çalışır vaziyette teslim ederek parça değişimlerinde ve parça tamirinde sizlere 1 yıl garanti vermektedir.
Ayrıca samsung buzdolaplarının yeteri derecede soğutma yapmaması, alt kısımlarını soğutup üst kısımlarını soğutmaması, derin dondurucusunun yeteri derece de buz yapmaması yada hiç buz yapmaması, buzdolabına hiç elektrik gelmemesi gibi durumlarda da teknik servisimizden faydalanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için 0 850 480 46 69 nolu yada 0539 456 35 35 numaralı telefonlardan servisimize ulaşabilirsiniz.

Orijinal Yedek Parça

İzmir Samsung teknik servis hizmetleri olarak Buzdolabı tamir, bakım ve onarım işlemlerinde 1 yıl garantili orjinal parça kullanılmaktadır.

7/24 Hizmet

Samsung teknik servisim, yetkili servis kalitesinde, arızalı çamaşır makinelerine, yerinde arıza tespit, bakım ve onarım hizmetini 7/24 müşterilerine sunmaktadır.

Uygun Fiyatlar

ÇBS merkez servisim Samsung Buzdolabı tamir ve servisi, uzman personeli ve ekonomik fiyat anlayışıyla İzmir'in tüm il ve ilçelerinde hizmet vermektedir.

Profesyonel Ekip

ÇBS merkez servisim, alanında uzman, saha tecrübesine sahip, yetişmiş teknisyen elemanları ile arızayı yerinde tespit eder ve en kısa sürede sonuca ulaştırır.

Samsung BUZDOLABI ARIZA KODLARI

Samsung marka buzdolabı ürünlerinin hata kodlarına buradan ulaşabilirsiniz. Samsung buzdolabı makinalarınızda karşılaştığınız sorunlarla ilgili ilk etapta sorunun kaynağı hakkında gerekli bilgileri bu yazımızdan öğrenebilirsiniz. Hatanın çözümün de ise; dilerseniz yerinde arıza tespiti, bakım ve onarım hizmeti veren ÇBS Merkez Servisim yetkili servis elemanları ile irtibata geçerek kesin sonuç elde edebilirsiniz.

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 01
Samsung buzdolabı 01 arızası buzdolabında buz yapıcının arızalı olduğunu göstermektedir. Bu sorun genellikle sensörün arızalı olduğu ya da yanlış bağlandığı durumlarda gözlemlenmektedir. Sorunun çözümü için 7/24 ÇBS Merkez Servisim yetkili servis ustalarından destek alabilirsiniz.
Samsung Buzdolabı Hata Kodu 02
Samsung buzdolabı 02 arızası buzdolabı bölmesi sensörünün arızalı olduğu anlamına gelmektedir. Bu hatanın çözümü için sensör ve sensörlerin bağlantılarının incelenmesi gerekmektedir. Bu alanda deneyimli ustalarla birlikte teknik servis hizmeti veren ÇBS Merkez Servisim ustalarından garantili destek alabilirsiniz.
Samsung Buzdolabı Hata Kodu 03
Samsung buzdolabı 03 arızası buzdolaplarında buzözücüsü sensörünün arızalı olduğu durumlarda uyarı vermektedir. Bu hata kodunu ÇBS Merkez Servisim ustalarından destek alarak yerinde arıza tespiti, bakım ve onarım hizmeti ile normale döndürebilirsiniz.
Samsung Buzdolabı Hata Kodu 04
Samsung buzdolabı 04 arızası buzdolabının soğutma kısmında bulunan fanın arızalı olduğunu göstermek için kullanılmaktadır. Bu hatanın çözümü için İzmir’de ÇBS Merkez Servisim ustalarından uygun ödeme seçenekleri ile destek alabilirsiniz.
Samsung Buzdolabı Hata Kodu 05
Samsung buzdolabı 05 arızası buz yapıcı kısmında görülen bir arızaya işaret etmektedir. Bu arızanın çözümünde ÇBS Merkez Servisim ustaları buzdolabınızda gerçekleştirilecek arıza tespitinin ardından garantili bir şekile onarım hizmeti verecektir.
Samsung Buzdolabı Hata Kodu 06
Samsung buzdolabı 06 arızası CoolSelectZone sensörünün arızalı olduğunu göstermektedir. Söz konusu arızanın giderilmesi için İzmir’de ve çevre illerde faaliyetlerine aralıksız devam eden ÇBS Merkez Servisim ustalarından 7/24 destek alabilirsiniz.
Samsung Buzdolabı Hata Kodu 07
Samsung buzdolabı 07 arızası ortam sıcaklığı sensörünün çalışmadığı durumlarda uyarı vermektedir. Bu hata ortam sıcaklığı sensörünün düzgün bağlanmadığı durumlarda da görülebilmektedir. ÇBS Merkez Servisim deneyimli usta kadrosu sorunu yerinde arıza tespiti ve bakım ve onarım işlemleri ile garantili bir şekilde çözebilmektedir.
Samsung Buzdolabı Hata Kodu 08
Samsung buzdolabı 08 arızası dondurucu sensöründe gözlemlenen bir hata kodudur. Sorunun çözümü için ÇBS Merkez Servisim ustaları ile irtibata geçebilirsiniz.
Samsung Buzdolabı Hata Kodu 09
Samsung buzdolabı 09 arızası buzdolaplarında dondurucu evaporatörü kısmında buz çözücüsü sensörünün çalışmadığı durumlarda görülmektedir. Sorunun çözümü için yetkili servis kalitesi ile hizmetlerine devam eden ÇBS Merkez Servisim ile irtibata geçebilirsiniz.
Samsung Buzdolabı Hata Kodu 10
Samsung buzdolabı 10 arızası dondurucu fanının düzgün çalışmadığı durumlarda fanın bizzat kendisinin , iletişim hattı kontağının ya da bağlantı kablolarında bir hata olduğu durumlarda ortaya çıkabilmektedir. Sorunun tam teşhisi için yerinde arıza tespiti hizmeti veren ÇBS Merkez Servisim ile 7/24 irtibata geçebilirsiniz.
Samsung Buzdolabı Hata Kodu 11
Samsung buzdolabı 11 arızası genel olarak kondenser fanının arızalı olduğu durumlarda gözlemlenmektedir. Fakat sorunun tam kaynağını anlamak ve garantili bir şekilde sorunu çözmek için ÇBS Merkez Servisim ustalarından destek alabilirsiniz.
Samsung Buzdolabı Hata Kodu R5
Samsung buzdolabı R5 arızası soğutma kısmında sıcaklık sensörünün hatalı olduğunu, sensör devresinde olası bir arıza ya da kısa devre durumunu tanımlamaktadır. Sorunun çözümü için İzmir’de ve çevre illerde faaliyet gösteren ÇBS Merkez Servisim teknik servis ustaları ile irtibat kurabilirsiniz.
Samsung Buzdolabı Hata Kodu D5
Samsung buzdolabı D5 arızası evaporatör sıcaklık sensörünün arızalı olduğunu göstermektedir. Bu sorunun çözümü için deneyimli kadrosu ile 7/24 uygun ödeme seçenekleri ile müşterilerine İzmir’de hizmet veren ÇBS Merkez Servisim ile irtibat kurabilirsiniz.
Samsung Buzdolabı Hata Kodu F5
Samsung buzdolabı F5 arızası dondurucu kısmında bulunan sıcaklık sensörünün arızalı olduğu durumlarda gözlemlenmektedir. Bu sorunun çözümü için ÇBS Merkez Servisim irtibata geçebilirsiniz.
Samsung Buzdolabı Hata Kodu E5
Samsung buzdolabı E5 arızası çevre izlemedeki sıcaklık sensörünün hatalı olduğu anlamına gelmektedir. Bu sorunu yerinde tespit edebilecek teknik donanımı bulunan ÇBS Merkez Servisim ustaları ile irtibata geçerek sorunu hem garantili hem de uygun ödeme kolaylıkları ile çözebilirsiniz.
Samsung Buzdolabı Hata Kodu RD
Samsung buzdolabı RD arızası hava barajında çalışma hatası olduğunu simgelemektedir. Bu sorunu çözebilmek için ÇBS Merkez Servisim elemanlarından destek alabilirsiniz.