• Klima Bakım Servisi
  Kurulum, Servis, Tamir
  7/24 Servis Hizmeti
 • Beyaz Eşya Servisi
  Kurulum, Servis, Tamir
  7/24 Servis Hizmeti
 • Televizyon Servisi
  Kurulum, Servis, Tamir
  7/24 Servis Hizmeti

1 Yıl Garantili Orijinal Yedek Parça

İzmir Samsung teknik servis hizmetleri olarak gerçekleştirdiğimiz tamir, bakım ve onarım işlemlerinde 1 yıl garantili orjinal parça kullanılmaktadır.

Profesyonel Ekip

İzmir Samsung teknik servis hizmetleri olarak deneylimli ve alanında uzman kadrosuyla arızayı yerinde giderecek ekipmanı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İzmir'in Tüm Semtlerinde

Teknik servisimiz müşteri memnuniyet ilkesinden ödün vermeden İzmir'in tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermektedir.

7/24 Hizmet - Hızlı Teknik Servis

Samsung teknik servisi, yetkili servis kalitesinde, yerinde arıza tespit, bakım ve onarım hizmetini 7/24 müşterilerine sunmaktadır.

Samsung Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi
ÇAMAŞIR MAKİNESİ - BULAŞIK MAKİNESİ - BUZDOLABI - TV

İzmir’de yetkili servis kalitesi standartlarında teknik servis hizmeti sunan samsung servisi beyaz eşya grubu içerisinde İzmir’de Samsung marka beyaz eşya teknik servisi hizmetini başarı ile yürütmektedir. Servisimiz yetkili servis kalitesinde teknik servis hizmeti prensibini benimsemektedir.
Samsung marka buzdolabı, çamaşır makinası ve bulaşık makinası arızalarında müşterilerine yerinde arıza tespiti, bakım ve onarım hizmeti sunan servisimiz uygun ödeme kolaylıkları ile de müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır.
Bununla birlikte samsung televizyon servisi hizmeti kapsamında Samsung’un tüm modellerinde Samsung Tv tamiri, Samsung led tamiri, Samsung lcd tamiri, tv anakart tamiri, tv anakart tamiri, anakart değişimi gibi hizmetleri de bünyesinde bulunduran Samsung teknik servisi yeni nesil televizyonlarda müşterilerinin sorunlarına kolay ekonomik çözümler getirmektedir.
İzmir Samsung beyaz eşya teknik servis kimliği ile 7/24 hizmet sunan ve garantili ürün kullanarak müşterilerinin sorunlarına kalıcı çözümler üreten teknik servisimiz, beyaz eşya alanında her geçen gün hizmet ağını ve portföyünü genişleterek sektörün öncü markası kimliğini pekiştirerek yoluna başarı ile devam etmektedir.
Servisimiz merkez ilçelerde olduğu gibi Urla, Bergama, Dikili, Karaburun, Menemen, Foça, Aliağa, Güzelbahçe ve Çeşme bölgelerinde de faaliyet göstermektedir.

Samsung Klima Servisi

Klima Servisi
EV TİPİ KLİMALAR - VRF KLİMALAR

Klima bakımı önemli servis hizmetleri arasında yer almaktadır. İzmir Klima bakım servis olarak hizmet veren Samsung teknik klima servisimiz bakımlarının profesyonel eller tarafından yapılması gerektiği konusunda detaylı bilgilendirme yapmaktadır. Çünkü klima bakımları sırasında klimanın en uç kısımlar olmak üzere bütün bölgelerinin güzel bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Klimanıza yapmanız gereken bakımları aksatmamanız gerekmektedir, Klima bakımları İzmir bölgesinde çok önemlidir. Çünkü İzmir’de nem oranın yüksek olması cihazların uzun sure çalışarak tam performans sağlaması gerekmektedir.
Bu doğrultuda Samsung klima servisimiz klima arızalarının yoğun olduğu dönemlerde ev tipi klimalar ve vrf klima sistemlerinin klima tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerinde de geniş teknisyen kadrosuyla ilk günkü heyecanını kaybetmeden profesyonel iş anlayışıyla sorunlara anında müdahale etmektedirler.
Müşterilerine klima teknik servisi hizmeti sağlayan ve garantili çözüm önerileri sunan servisimiz kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile İzmir’de ve çevre illerde faaliyetlerine 7/24 devam etmektedir.
Samsung Klima Servisi işlerinde özellikle de İzmir’in Gaziemir, Narlıdere, Bostanlı, Bayraklı, Karabağlar ve Karşıyaka gibi ilçe ve semtlerinde ve diğer tüm ilçelerle birlikte çevre ilçelerde çalışmalarına devam etmektedir.

Müşteri Yorumları

Yaklaşık 1 yıldır klimam iyi soğutmuyordu. Teknik bakım servisleriyle sürekli sorun yaşıyordum. ÇBS Samsung teknik servisini internetten buldum. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Evime gelen bakım servis elemanları son derece profesyoneldi. Hızlı bir zaman içerisinde klimamdaki sorunu çözüme ulaştırdılar.

Aynur E.İzmir

Buzdolabımdaki soğutma sorunu aylardır çözülemiyordu. Referans üzerine ÇBS teknik servisi ile görüştüm ve sorunumu kısa üzerinde makul bir fiyata çözdüler.

Cem A.Aydın

Arıza Kayıt FormuSıkça Sorulan Sorular

Servisimiz aynı gün içerisinde arıza tespiti, parça değişimi, ürün tamiri ve arızanın giderilmesi işlemlerini yerinde orjinal yedek parça temini ile gerçekleştirmektedir.

Ürün bakım, onarım ve tamirinde kullanılan tüm ürünlerimiz 1 yıl garanti kapsamındadır.

Tüm yedek parçalar orjinal servis ürünüdür.

Servisimize 7/24, 0850 480 46 69 sabit telefonundan veya 0539 456 35 35 Whatsapp iletişim hattından veya bilgi@merkezservisim.com e-posta adresimizden bize yazarak ulaşabilirsiniz.

Kampanya