İzmir Merkez Samsung Klima servisi olarak faaliyetlerine ara vermeksizin devam eden servisimiz İzmir’in tüm semtlerinde ve çevre illerde çalışmalarına devam ederek hizmet ağını ve portföyünü geliştirerek teknik servis hizmeti faaliyetlerine devam etmektedir. Samsung Servisi Uzman kadrosu ve profesyonel iş anlayışı ile arıza, bakım, tamir ve montaj işlemlerini müşteri memnuniyeti doğrultusunda hayata geçiren servisimiz diğer tüm klima markalarında olduğu gibi Samsung klima servisi hizmetinde montaj, de montaj, tamir, bakım ve arıza işlemlerini uygun ödeme seçenekleri ile yerinde çözüme kavuşturmaktadır. Samsung marka klima soğutma arızası, klima ısıtma arızası, klima gaz arızası, klima ses arızası, genel arıza tespiti ve klima su akıtma sorunlarında garantili hizmet anlayışı ve uygun ödeme seçenekleri ile sektörün güvenilir markalarından biri konumundadır. 7/24 hizmet veren İzmir Samsung Klima Teknik Servis Hizmeti kapsamında alanında uzman isimlerle etkin sonuçlar almaktadır.

klima servisi orta

Orijinal Yedek Parça

ÇBS Merkez Teknik Servis hizmetleri olarak klima tamir, bakım ve onarım işlemlerinde 1 yıl garantili orjinal parça kullanılmaktadır.

7/24 Hizmet

Merkez servisim, yetkili servis kalitesinde, arızalı klimalarınıza, yerinde arıza tespit, bakım ve onarım hizmetini 7/24 müşterilerine sunmaktadır.

Uygun Fiyatlar

ÇBS merkez servisim klima tamir ve servisi, uzman personeli ve ekonomik fiyat anlayışıyla İzmir'in tüm il ve ilçelerinde hizmet vermektedir.

Profesyonel Ekip

ÇBS merkez servisim, alanında uzman, saha tecrübesine sahip, yetişmiş teknisyen elemanları ile arızayı yerinde tespit eder ve en kısa sürede sonuca ulaştırır.