• Klima Bakım Servisi
  Kurulum, Servis, Tamir
  7/24 Servis Hizmeti
 • Beyaz Eşya Servisi
  Kurulum, Servis, Tamir
  7/24 Servis Hizmeti
 • Televizyon Servisi
  Kurulum, Servis, Tamir
  7/24 Servis Hizmeti

1 Yıl Garantili Orijinal Yedek Parça

İzmir Siemens teknik servis hizmetleri olarak gerçekleştirdiğimiz tamir, bakım ve onarım işlemlerinde 1 yıl garantili orjinal parça kullanılmaktadır.

Profesyonel Ekip

İzmir Siemens teknik servis hizmetleri olarak deneylimli ve alanında uzman kadrosuyla arızayı yerinde giderecek ekipmanı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İzmir'in Tüm Semtlerinde

Teknik servisimiz müşteri memnuniyet ilkesinden ödün vermeden İzmir'in tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermektedir.

7/24 Hizmet - Hızlı Teknik Servis

Siemens teknik servisi, yetkili servis kalitesinde, yerinde arıza tespit, bakım ve onarım hizmetini 7/24 müşterilerine sunmaktadır.

Siemens Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Siemens teknik merkez servisimiz, Siemens beyaz eşya tamir servis hizmeti kapmasında alanında uzman saha tecrübesine sahip yetişmiş ustaları ile Siemens çamaşır makinesi tamiri, bakımı, onarımı, servisi, Bulaşık makinesi tamiri, bakımı, onarımı ve servisi ve Siemens buzdolabı tamiri, bakımı, onarımı ve servisi işlemlerinde olası tüm arızları yetkili servis kalitesinde gerekli çözümler getirebilmektedir. Servisimiz beyaz eşya servis hizmetini uzman personeliyle ve kaliteli hizmeti ile güvence altına almakta, müşterilerimize 7/24 İzmir'in Konak, Gaziemir, Karabağlar, Karşıyaka, Bornova, Narlıdere, Balçova, Bayraklı merkez ilçelerinde faliyet göstermektedir. Servisimiz uygun koşullardaki fiyatlandırmaları ile de müşteri memnuniyetini ön plana taşımaktadır.

Siemens Klima Servisi

Klima Servisi

Siemens teknik servisimiz, beyaz eşya ve kombi servislerinin yanı sıra Siemens klima servisi kapsamında, klima servisi, bakımı, onarımı ve montajı işlemlerini yeterli ekip ve ekipmanlarıyla arızayı yerinde tespit edip, yetkili servis kalitesinde teknik servis hizmetini alanında uzman elemanlarıyla müşterilerinin sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturur. Servisimiz, orjinal yedek parçaları ile 1 yıl garanti taahüt ederek onarır. Servisimiz çalışanlarının klima servisi olarak yürüttüğü arıza tespit bakım ve onarım sırasında gerçekleştirdiği ürün değişimlerinde kullandığı garantili ürünler ile müşterilerin sorunlarına kesin çözümler getirmekte ve uygun ödeme koşulları ile ekonomik fiyatlandırma politikasıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Müşteri Yorumları

Yaklaşık 1 yıldır klimam iyi soğutmuyordu. Teknik bakım servisleriyle sürekli sorun yaşıyordum. ÇBS Siemens teknik servisini internetten buldum. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Evime gelen bakım servis elemanları son derece profesyoneldi. Hızlı bir zaman içerisinde klimamdaki sorunu çözüme ulaştırdılar.

Aynur E.İzmir

Buzdolabımdaki soğutma sorunu aylardır çözülemiyordu. Referans üzerine ÇBS teknik servisi ile görüştüm ve sorunumu kısa üzerinde makul bir fiyata çözdüler.

Cem A.Aydın

Arıza Kayıt FormuSıkça Sorulan Sorular

Servisimiz aynı gün içerisinde arıza tespiti, parça değişimi, ürün tamiri ve arızanın giderilmesi işlemlerini yerinde orjinal yedek parça temini ile gerçekleştirmektedir.

Ürün bakım, onarım ve tamirinde kullanılan tüm ürünlerimiz 1 yıl garanti kapsamındadır.

Tüm yedek parçalar orjinal servis ürünüdür.

Servisimize 7/24, 0850 480 46 69 sabit telefonundan veya 0539 456 35 35 Whatsapp iletişim hattından veya bilgi@merkezservisim.com e-posta adresimizden bize yazarak ulaşabilirsiniz.

Kampanya