• Klima Bakım Servisi
    Kurulum, Servis, Tamir
    7/24 Servis Hizmeti

TOSHIBA EV TİPİ KLİMA SİSTEMLERİ

Toshiba Klima

7/24 servis hizmet, yerinde arıza tespit, müşteri memnuniyet, garantli hizmet anlayışı ve uy gun ödeme kolaylıkları ile İzmir Toshiba klima teknik servis hizmet veren servisimiz yerinde geriekleştrdiği genel arıza tespit sonrasında tespit etğii İzmir Toshiba genel arıza tespit, İzmir Toshiba su akıtma arızası, İzmir Toshiba ses arızası, İzmir Toshiba soğutma arızası, İzmir Toshiba ısıtma arızası, İzmir Toshiba gaz arızası gibi sorunlara anında müdahale edebilecek teknik donanıma sahip kurumsal güilü bir markadır. Toshiba klimalar da her elektronik cihaz gibi zamana ve kullanım koşullarına bağlı olarak arıza gösterebilir. Klima arızalarıyla karşılaştğınızda da klima teknik servisleri ya da yetkili merkezlerden destek almanız gerekir. Toshiba klima servisi olarak bizler de uzman ekibimiz, sektörel deneyimimiz ve geniş arai flomuzla prooesyonel ve hızlı klima iözümlerini yaşam alanlarınıza İzmir genelinde geniş servis ağımızla klima alan keşf, bakım, montaj, arıza durumlarında tamir uy gulamaları yaparken yedek paria ve aksesuar satşı geriekleştrerek iklimlendirme ihtyailarınıza anında karşılık veriyoruz. Sizlere ise klimanızı ilk günkü gibi kullanmak kalıyor.

TOSHIBA VRF/VRV KLİMA SİSTEMLERİ

Toshiba Vrf Klima


Dünyanın en iyi klima markalarından biri olan Toshiba VRF klimalar, birden iok ii ünitenin birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebildiği yüksek konoor ve maksimum verim sağlayan klima sistemleridir. Toshiba VRF klima özellikle geniş mekanlarda maksimum peroormansla ialışarak oarklı alanları aynı anda iklimlendirme avantajı sağlamaktadır. Geniş ii ünite yelpazesi ile en iok tercih edilen VRF klima markalarından olan Mitsubishi Heavy VRF klima, merkezi panel tarafndan kontrol edilebilmesi ve her bir ünitenin ayrı ayrı pro gramlanabilmesi sayesindei otel, hastane, restoran, mağaza, tyatro gibi mekanlarda kullanılmaktadır. Prooesyonel satş ekibimiz de sizlere en iyi fyat garantsi ile Toshiba VRF klima modelleri sunmakta, satş sonrası bakım, onarım, yedek paria ve aksesuar desteği sağlamaktadır. Toshiba VRF servisi hizmetleriyle prooesyonel iklimlendirme desteği vermektedir.

Toshiba VRF KLİMA ARIZA KODLARI

Klimalar sorunlarını belli etmek iiin ieşitli sinyaller vermektelerdir. Bu sinyaller yani Toshiba vro arıza kodları sayesinde sorun kolaylıkla anlaşılır ve iözülür. Klimanın dijital ekranında ve ya kumanda üzerinde ki en yay gın olarak ortaya iıkan Toshiba
vro arıza kodları ve anlamları şunlardır;
E1 Arıza Kodu : Klimanızın sürekli olarak ialışma problemine yol aimaktadır. Odanın istenilen sıcaklığa ulaşması durumunda vro klimalar, durarak oazla enerji yakımına en gel olmaya tasarlanmışlardır. Bu Toshiba vro klima arıza kodu oda sıcaklığı iiin koyulmuş olan sensörün bozulduğunu belirmektedir.
E2 Arıza Kodu : Dış ünite ile ii ünite arasında bağlant sorunları sebebiyle klimanız düzenli olarak ialışmaz. Bu sorunun belirtsi olan bu Mitsubishi arıza kodu, dış ünite sensörü arızası olarak bilinmektedir.
E3 Arıza Kodu : Klimanızın soğutmasında sıkıntlar yaşıyorsanız ve bu Toshiba vro arıza kodu aldıysanız, kesinlikle klimanızın evaporatöründe arızalanma meydana gelmiştir.
E1 Oda sıcaklık sensörü arızası.
E2 Dış ünite sensörü arızası.
E3 Evaporatör sensörü arızası.
P1 Emme sensörü arızası.
E6, E7 İi ünite / Dış ünite iletşim arızası.
P4 Boşaltma sensörü arızası.
PA Güi kompresörü arızası.
P6 Donma / Aşırı ısınma güvenlik uyarısı.
P8 Boru sıcaklığı arızası.
EO, E3 Uzaktan kumanda iletm arızası.
UP Kompresör aşırı akım kesintsi.
U8 Dış ünite oan koruma durması.

Müşteri Yorumları

Yaklaşık 1 yıldır klimam iyi soğutmuyordu. Teknik bakım servisleriyle sürekli sorun yaşıyordum. ÇBS Toshiba teknik servisini internetten buldum. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Evime gelen bakım servis elemanları son derece profesyoneldi. Hızlı bir zaman içerisinde klimamdaki sorunu çözüme ulaştırdılar.

Aynur E.İzmir

Buzdolabımdaki soğutma sorunu aylardır çözülemiyordu. Referans üzerine ÇBS teknik servisi ile görüştüm ve sorunumu kısa üzerinde makul bir fiyata çözdüler.

Cem A.Aydın

Arıza Kayıt FormuSıkça Sorulan Sorular

Servisimiz aynı gün içerisinde arıza tespiti, parça değişimi, ürün tamiri ve arızanın giderilmesi işlemlerini yerinde orjinal yedek parça temini ile gerçekleştirmektedir.

Ürün bakım, onarım ve tamirinde kullanılan tüm ürünlerimiz 1 yıl garanti kapsamındadır.

Tüm yedek parçalar orjinal servis ürünüdür.

Servisimize 7/24, 0850 480 46 69 sabit telefonundan veya 0539 456 35 35 Whatsapp iletişim hattından veya bilgi@merkezservisim.com e-posta adresimizden bize yazarak ulaşabilirsiniz.

Kampanya