tv orta

Orijinal Yedek Parça

ÇBS Merkez Teknik Servis hizmetleri olarak TV tamir, bakım ve onarım işlemlerinde 1 yıl garantili orjinal parça kullanılmaktadır.

7/24 Hizmet

Merkez servisim, yetkili servis kalitesinde, arızalı televizyon, yerinde arıza tespit, bakım ve onarım hizmetini 7/24 müşterilerine sunmaktadır.

Uygun Fiyatlar

ÇBS merkez servisim televizyon tamir ve servisi, uzman personeli ve ekonomik fiyat anlayışıyla İzmir'in tüm il ve ilçelerinde hizmet vermektedir.

Profesyonel Ekip

ÇBS merkez servisim, alanında uzman, saha tecrübesine sahip, yetişmiş teknisyen elemanları ile arızayı yerinde tespit eder ve en kısa sürede sonuca ulaştırır.ÇBS Merkez Servisim İzmir ve çevre illerde beyaz eşya teknik servis hizmeti, kombi teknik servis, klima teknik servis hizmetinin yanı sıra televizyon tamiri ve servisi hizmeti de vermektedir. Uzman kadrosu ve profesyonel iş anlayışı ile arıza, bakım ve tamir işlemlerini müşteri memnuniyeti doğrultusunda hayata geçiren ÇBS Merkez Servisim diğer tüm televizyon tamir ve servisi hizmetinde, tamir, bakım ve arıza işlemlerini uygun ödeme seçenekleri ile yerinde çözüme kavuşturmaktadır. İzmir Merkez televizyon servisi olarak faaliyetlerine ara vermeksizin devam eden ÇBS Merkez Servisim İzmir’in tüm semtlerinde ve çevre illerde çalışmalarına devam ederek hizmet ağını ve portföyünü geliştirerek teknik servis hizmeti faaliyetlerine devam etmektedir. Tüm televizyon markalarında televizyon kart tamiri, televizyon kurulumu, tv led ekran tamiri gibi arızalarda ÇBS Merkez Servisim garantili hizmet anlayışı ve uygun ödeme seçenekleri ile sektörün güvenilir markalarından biri konumundadır. 7/24 hizmet veren ÇBS Merkez Servisim İzmir Televizyon Teknik Servis Hizmeti kapsamında alanında uzman isimlerle etkin sonuçlar almaktadır.