Vestel teknik servisimiz, vestel buzdolabı tamir ve servisinde de her türlü arızayı tespit edecek alanında uzman kadrosuyla sorunları en kısa sürede sonuca ulaştırır. Buzdolabı ana kart arızasını, buzdolabı soğutma sensörü arızası, buzdolabı aydınlatma arızaları, motor arızasını yerinde tespit edip makinalarınızı çalışır vaziyette teslim ederek parça değişimlerinde ve parça tamirinde sizlere 1 yıl garanti vermektedir. Ayrıca buzdolabının yeteri derecede soğutma yapmaması, alt kısımlarını soğutup üst kısımlarını soğutmaması, derin dondurucusunun yeteri derece de buz yapmaması yada hiç buz yapmaması, buzdolabına hiç elektrik gelmemesi gibi durumlarda da teknik servisimizden faydalanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için 0 850 480 46 69 nolu yada 0539 456 35 35 numaralı telefonlardan servisimize ulaşabilirsiniz. Bunula birlikte vestel derin dondurucuların tamir bakım ve onarım işlemlerini de bünyemiz çerçevesinde yapmaktayız.

Orijinal Yedek Parça

İzmir Vestel teknik servis hizmetleri olarak Buzdolabı tamir, bakım ve onarım işlemlerinde 1 yıl garantili orjinal parça kullanılmaktadır.

7/24 Hizmet

Vestel teknik servisim, yetkili servis kalitesinde, arızalı çamaşır makinelerine, yerinde arıza tespit, bakım ve onarım hizmetini 7/24 müşterilerine sunmaktadır.

Uygun Fiyatlar

ÇBS merkez servisim Vestel Buzdolabı tamir ve servisi, uzman personeli ve ekonomik fiyat anlayışıyla İzmir'in tüm il ve ilçelerinde hizmet vermektedir.

Profesyonel Ekip

ÇBS merkez servisim, alanında uzman, saha tecrübesine sahip, yetişmiş teknisyen elemanları ile arızayı yerinde tespit eder ve en kısa sürede sonuca ulaştırır.

VESTEL BUZDOLABI ARIZA KODLARI

SR Hata Kodu
• SR hatası, buzdolabı parçalarından biri ya da bir kaçı arızalandığında ya da soğutma sisteminde bir problem ortaya çıktığında uyarı vermektedir.
YD Hata Kodu
• Dondurucu bölümün yeterince soğuk olmadığı durumlarda Vestel buzdolapları YD hatası vermektedir.
YS Hata Kodu
• Soğutucu bölümün çok sıcak olduğu durumlarda buzdolaplarında YS hata kodu gözükmektedir.
YD ve YS Hata Kodu
• Soğutmanın yetersiz olduğu durumlarda YD ve YS hata kodları aynı anda görülmektedir.
CS Hata Kodu
• Soğutucu bölümün çok soğuk olduğu durumlarda CS hata kodu ortaya çıkmaktadır.
DuGu Hata Kodu
• Buzdolabını besleyen gerilimin 170 voltun altına düştüğü durumlarda düşük voltaj olarak DUGU hata kodu belirmektedir.