• Klima Bakım Servisi
  Kurulum, Servis, Tamir
  7/24 Servis Hizmeti
 • Beyaz Eşya Servisi
  Kurulum, Servis, Tamir
  7/24 Servis Hizmeti
 • Televizyon Servisi
  Kurulum, Servis, Tamir
  7/24 Servis Hizmeti

1 Yıl Garantili Orijinal Yedek Parça

İzmir Vestel teknik servis hizmetleri olarak gerçekleştirdiğimiz tamir, bakım ve onarım işlemlerinde 1 yıl garantili orjinal parça kullanılmaktadır.

Profesyonel Ekip

İzmir Vestel teknik servis hizmetleri olarak deneylimli ve alanında uzman kadrosuyla arızayı yerinde giderecek ekipmanı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İzmir'in Tüm Semtlerinde

Teknik servisimiz müşteri memnuniyet ilkesinden ödün vermeden İzmir'in tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermektedir.

7/24 Hizmet - Hızlı Teknik Servis

Vestel teknik servisi, yetkili servis kalitesinde, yerinde arıza tespit, bakım ve onarım hizmetini 7/24 müşterilerine sunmaktadır.

Vestel Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi
ÇAMAŞIR MAKİNESİ - BULAŞIK MAKİNESİ - BUZDOLABI - TV

Vestel teknik servisimiz deneyimli eğitmli teknisyenleriyle vestel beyaz eşya tamiri, servisi sektöründe sizlerden gelen arızaları anında ve yerinde müdahale ederek en kısa sürede çözüme kavuşturur. İzmir in bir çok noktasında gezici servislerimizle müşteri hizmetlerine gelen ihbarları sahadaki gezici ekiplerimize yönlendirerek sorunlara en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Vestel beyaz eşya servisi kapsamında Vestel beyaz eşya servisi kapsamında vestel bulaşık makinesi tamir, bakım, onarım ve servisi, vestel çamaşır makinesi tamir, bakım, onarım ve servisi, vestel buzdolabı tamir, bakım, onarım ve servisi işlemlerinde olası tüm arızalara gerekli çözümler getirebilmektedir. Bununla birlikte vestel televizyon servisi hizmeti kapsamında vestelin tüm modellerinde Vestel Tv tamiri, Vestel led tamiri, vestel lcd tamiri, tv anakart tamiri, tv anakart tamiri, anakart değişimi gibi hizmetleri de bünyesinde bulunduran Vestel teknik servisi yeni nesil televizyonlarda müşterilerinin sorunlarına kolay ekonomik çözümler getirmektedir. Servisimiz yetkili servis kalitesinde teknik servis hizmetni siz müşterilerimize sorunsuz güvenilir ve ekonomik bir şekilde 7/24 hizmetnizdeyiz.
Servisimiz merkez ilçelerde olduğu gibi Urla, Bergama, Dikili, Karaburun, Menemen, Foça, Aliağa, Güzelbahçe ve Çeşme bölgelerinde de faaliyet göstermektedir.

Vestel Klima Servisi

Klima Servisi
EV TİPİ KLİMALAR - VRF KLİMALAR

Vestel klima servisimiz ev tpi klima ve vrf klima sistemlerinin tamiri, bakımı, montajı işlemlerinde de klima arızalarının yoğun olduğu dönemlerde geniş teknisyen kadrosuyla sorunlara anında müdahale etmektedirler. Sıcak yaz dönemlerinde özellikle İzmir’ de nem oranının yüksek olmasından dolayı sağlığımızı önemli derece de etkilemektedir. Bu nedenle klima bakımı her yıl yapılması gereken bir hizmet olmakla birlikte bu alanda vestel klima servisimiz her modelde klima arızalarını en kısa sürede tespit edip müşterilerimizi bekletmeden sorunlarınıza çözüm bulmaktayız. Müşterilerine Özel klima servisi hizmet sağlayan ve garantli çözüm önerileri sunan servisimiz kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyet odaklı çalışmaları ile İzmir’de ve çevre illerde faaliyetlerine 7/24 devam etmektedir. Vestel Klima tamir bakım işlerinde özellikle de İzmir’in Konak, Alsancak, Göztepe, Bayraklı, Bornova ve Karşıyaka gibi ilçelerinde ve diğer tüm ilçelerle birlikte çevre ilçelerde çalışmalarına devam etmektedir.

Müşteri Yorumları

Yaklaşık 1 yıldır klimam iyi soğutmuyordu. Teknik bakım servisleriyle sürekli sorun yaşıyordum. ÇBS Vestel teknik servisini internetten buldum. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Evime gelen bakım servis elemanları son derece profesyoneldi. Hızlı bir zaman içerisinde klimamdaki sorunu çözüme ulaştırdılar.

Aynur E.İzmir

Buzdolabımdaki soğutma sorunu aylardır çözülemiyordu. Referans üzerine ÇBS teknik servisi ile görüştüm ve sorunumu kısa üzerinde makul bir fiyata çözdüler.

Cem A.Aydın

Arıza Kayıt FormuSıkça Sorulan Sorular

Servisimiz aynı gün içerisinde arıza tespiti, parça değişimi, ürün tamiri ve arızanın giderilmesi işlemlerini yerinde orjinal yedek parça temini ile gerçekleştirmektedir.

Ürün bakım, onarım ve tamirinde kullanılan tüm ürünlerimiz 1 yıl garanti kapsamındadır.

Tüm yedek parçalar orjinal servis ürünüdür.

Servisimize 7/24, 0850 480 46 69 sabit telefonundan veya 0539 456 35 35 Whatsapp iletişim hattından veya bilgi@merkezservisim.com e-posta adresimizden bize yazarak ulaşabilirsiniz.

Kampanya