Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

çamaşır makinesi servisi

İzmir ‘de Çamaşır makinesi tamiri için Servis Merkezi iletişim numarası olan 0850 241 0131 hemen arayarak veya Servis Formu yada Whatsapp ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tecrübeli ve uzman kadromuz; Bosch, Samsung, Arçelik, Vestel, Beko, Siemens, Electrolux, Lg, Altus, Profilo, Grundig, Regal, Miele, Remington, Empero, Hoover, Silverline, Ariston, Hotpoint, SEG, Vestfrost, Finlux, Öztiryakiler, Windsor, Nexon, Candy, İndesit gibi markaların tüm tamir servis ve montajını servis merkezi anlayışıyla, yedek parça, malzeme ve işçilik garantili hizmet vermektedir.

Servis araçlarımız ile İzmir’ in ilçelerinde bulunduğunuz bölgeye o an en yakın aracımız anında müdahale eder ve çabuk bir şekilde arızanızı giderir.

Bu güne kadar aldığımız eğitimler ve kazandığımız tecrübeler doğrultusunda, beyaz eşya yeniliklerini takip etmekte, elektronik aksamların ve kablosuz teknolojilerin gelişmesini yakından uygulamalı olarak kullanmaktayız.

İzmir’ de birçok yetiştirdiğimiz personel olduğu gibi, bu işi hobi olarak yapan veya yapmaya çalışanların aksine uzman olduğumuz tek işimiz ile sizlerin dostluğunu; ustalığımız, pratik ve ekonomik çözümlerimiz ile kazanıyoruz.

AliağaBeydağDikiliKaraburunKonakSeferihisar
BalçovaBornovaFoçaKarşıyakaMenderesSelçuk
BayındırBucaGaziemirKemalpaşaMenemenTire
BayraklıÇeşmeGüzelbahçeKınıkNarlıdereTorbalı
BergamaÇiğliKarabağlarKirazÖdemişUrla

Beyaz Eşya Servis Ustası, Merkez Servis