Çamaşır Makinesi Kart Tamiri Servisi

Kombi kart tamiri servisi izmir
Kombi kart tamiri servisi izmir

Çamaşır Makinesi Elektronik Kart Tamir Servisi ile Çamaşır Makinesinin her alanında kullanılan elektronik kartların bakım ve onarımı faaliyetlerini teknik serviste veya yerinde gerçekleştirir. 

En güncel teknik altyapı araç ve donanım ile faaliyetlerini gerçekleştiren Uzman teknik servis birimimiz, kalite ve ekonomi bilinciyle çalışmaktadır.

Arıza tespit ve onarımı için tecrübesi ve yeterliliği olmayan teknik servislerle çalışmak, tamiri mümkün olan cihazı tamir edilemez hale getirmektedir. “Gerçek ve Doğru tespit ve doğru müdahale” ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan teknik servisimiz, referanslarımız ile de siz değerli müşterimizin zaman ve maddi açıdan kayıplar vermesinin önüne geçmeye devam edecektir. 


İzmir ‘de Çamaşır makinesi tamiri için Servis Merkezi iletişim numarası olan 0850 241 0131 hemen arayarak veya Servis Formu yada Whatsapp ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tecrübeli ve uzman kadromuz markaların tüm tamir servis ve montajını servis merkezi anlayışıyla, yedek parça, malzeme ve işçilik garantili hizmet vermektedir.


Servis araçlarımız ile İzmir’ in ilçelerinde bulunduğunuz bölgeye o an en yakın aracımız anında müdahale eder ve çabuk bir şekilde arızanızı giderir.

Bu güne kadar aldığımız eğitimler ve kazandığımız tecrübeler doğrultusunda, beyaz eşya yeniliklerini takip etmekte, elektronik aksamların ve kablosuz teknolojilerin gelişmesini yakından uygulamalı olarak kullanmaktayız.

İzmir’ de birçok yetiştirdiğimiz personel olduğu gibi, bu işi hobi olarak yapan veya yapmaya çalışanların aksine uzman olduğumuz tek işimiz ile sizlerin dostluğunu; ustalığımız, pratik ve ekonomik çözümlerimiz ile kazanıyoruz.

AliağaBeydağDikiliKaraburunKonakSeferihisar
BalçovaBornovaFoçaKarşıyakaMenderesSelçuk
BayındırBucaGaziemirKemalpaşaMenemenTire
BayraklıÇeşmeGüzelbahçeKınıkNarlıdereTorbalı
BergamaÇiğliKarabağlarKirazÖdemişUrla

Beyaz Eşya Servis Ustası, Merkez Servis